Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Oddychająca plastikowa bieżnia, podłoga sportowa z EPDM na mokro
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji: | Naprawił |
Antystatyczna syntetyczna bieżnia wodoodporna odporna na warunki atmosferyczne
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Sposoby instalacji: | Naprawił |
10mm gumowa bieżnia odporna na zużycie Kolorowa powierzchnia EPDM
| Grubość:: | 10 mm |
|---|---|
| Kolor::: | Dostosowane |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Dźwiękoszczelna bieżnia poliuretanowa, syntetyczna bieżnia sportowa RoHS
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Polyuretanowy publiczny szlak biegowy 10 mm zewnętrzny szlak biegowy
| Gra:: | Polyuretanowy tor biegowy |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Gumowy teren zabaw Szlak biegowy 13 mm Szkoła Szlak biegowy System kanapkowy
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Wysoka wytrzymałość Gładki, sportowy, gumowy tor biegowy z dobrą obsługą
| Gęstość: | 13 mm |
|---|---|
| Odporność na ogień: | - Tak, tak. |
| Amortyzacja: | wysoki |
Odporność na promieniowanie UV Outdoor Athletic Pełna bieżnia PU z certyfikatem Iaaf
| materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Benzen: | Nie Sprawdź |
Tor do biegania na stadionie zewnętrznym, bieżnia ISO9001 EPDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |

