Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Pellety gumowe o barwie przeciw UV do podłogi gumowej EPDM o pojemności 1,5 mm
| Kolor:: | różne jasne kolory |
|---|---|
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Rozpuszczalny metal ciężki: | Nie ma wyjścia. |
Łatwa konstrukcja w pomieszczeniach, nietoksyczne podłogi polimocznikowe na parking
| Materiał: | Polimocznik |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Nośność (750g/500r)/g,≤: | 0,03 |
Bezpieczne i komfortowe podłogi sportowe dla kortów tenisowych
| Materiały: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Gęstość: | 3-10mm |
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
Ognioodporne 6mm krzemowe polimocznikowe podłogi do kortów tenisowych, nie blakną i trwałe
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i o wysokim odbiciu oraz wodoodporne i anty-UV |
Zarówno na bazie cementu, jak i asfaltu Materiały krzemowo-polimocznikowe Podłogi do kortów tenisowych
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Przepuszczalność wody: | 0mm/min |

