Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
Kolorowe odporne na promieniowanie UV silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Zatwierdzony przez IAAF Sky Blue EPDM Broadcasting Sandwich System Athletic Rubber Running Track
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, lub dostosować grubość |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | 38,9% |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |
Nietoksyczna silikonowa powłoka natryskowa Dźwiękoszczelna, sportowa bieżnia syntetyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Polimocznik krzemowy |
| Wniosek: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Podłoga na stadionie, siłownię, tor, tartan, pas sportowy, pas biegowy, gumowy, podłoga sportowa
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Gęstość: | 13 mm |
Ochrona środowiska Polyuretanowy kryształowy podłogi drogowe odporne na działanie promieniowania UV kolorowe
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Grubość: | Dostosuj |
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski/szary |
Zatwierdzone przez Iaaf sportowe podłogi SPU Runway od profesjonalnego producenta
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa: | 56 (BPN 20) |
| Twardość (Shore A), 20 ℃: | 47 |
Boisko do koszykówki RoHS Poliuretanowy drewniany wzór tekstury
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
Poduszka Rebounce Outdoor Multi Sport Court Silicon Polyurethane
| Gra:: | Koszykówka, siatkówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |

