Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Akrylowe zielone powierzchnie boiska do koszykówki na zewnątrz wodoodporne
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
Drewniana tekstura na zewnątrz boiska do koszykówki Dźwiękoszczelna podłoga
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
Dźwiękoszczelne podłogi do koszykówki na zewnątrz Silicon PU
| Certyfikat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Funkcja:: | Nietoksyczny, antypoślizgowy, trwały, bez szwu |
Kryształowe podłogi do koszykówki o wysokim odbiciu Wodoodporne, dźwiękoszczelne anty UV
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski lub możesz dostosować! |
|---|---|
| Podanie: | stadion szkolny i sale gimnastyczne |
| Grubość: | 8 mm lub możesz dostosować |
Profesjonalna elastyczność i doskonała odporność na zużycie oraz dekoracyjna funkcja podłogi Podłogi do koszykówki
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S04 Kryształowe podłogi do koszykówki oraz wodoodporne i dźwiękoszczelne
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Odporność na promieniowanie UV Kolorowa i łatwa konstrukcja Podłogi do boiska koszykówki dla szkoły
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |

