Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Niebieski syntetyczny kort tenisowy Akrylowa odporność na zużycie powierzchni
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Gumowe syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF Antypoślizgowe
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Amortyzacja i zmniejszenie obrażeń kostek, stawów i więzadeł SPU Podłogi do koszykówki
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
var forwardingUrl = "/page/bouncy.php?&bpae=GbhGtrsipVx79rtPUfom0%2FqhHgQBC%2FwSuxq%2FOTmwAvzRLIMtQgNIQuAKpfa4iay4ulVeuGwQSENEQrsOsPPClmwznmqmMDqqwos76D5aITP7LSxfHZBzD7tyemT1EQdsK7QZZ6pSAHPsBjpE5co7Fa3EgMwF3e%2B2xosHpWVKtH%2FkiIGhXeZQYMYf%2FzKXaMK9aIPlSdBXkW8NE9Z5KY35gj2OlhOQNFvawb8CE6%2BDmXMkfxNQDIIZP4rE2rM3CUrynGlExiYyE3xHPkZbBc5kwBvxzlhAxhQ6bqu1mQ7v2NkCiOon6PujM4AY6Vmuhw9jP020jANZKI1cLPqlFsQd3ArCBdvgDrCMudUmPUcYtwioA30HeUVvzN6XMYobMhoUR2QZ3uo%3D&redirectType=js"; var destinationUrl = "/pag
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
0,53 Współczynnik tarcia przesuwnego SPU Podłogi do koszykówki
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
46 Twardość Podłoga do koszykówki z silikonu PU o dużej odporności na ścieranie i poślizg
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S01 Silicon PU Basketball Flooring i mocna warstwa wierzchnia odporna na ścieranie i antypoślizgowa
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S02 Miękkie odbicie boiska do koszykówki Podłogi 73 Przesuwne tarcie wodoodporne
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |

