Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Czerwona bieżnia z granulatu EPDM PU z pełnym spoiwem poliuretanowym
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Bieżnia z granulatu EPDM, czerwona, poliuretanowa, pełnozalewowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Granulki EPDM do biegania z czerwonej gumy na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
9mm antypoślizgowy PU Bieżniczy Szlak Polyuretanowy Gumowy Bieżniczy Pas startowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, żółty i niebieski. |
|---|---|
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów: | 38,9-40,1 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,4-0,8 |
Nietoksyczny poliuretanowy zewnętrzny sztuczny bieżnia wolny od zanieczyszczeń Oddychający
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Zewnętrzna antypoślizgowa bieżnia SPU o średnicy 13 mm z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
Poliuretanowa bieżnia do biegania lekkoatletycznego z gumy syntetycznej
| Zastosowanie:: | Syntetyczne tory i boiska sportowe |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Rodzaj:: | Bieżnia lekkoatletyczna z gumy PU |
Odporne na promieniowanie UV sportowe bieżnie do biegania z poliuretanu amortyzujące wstrząsy
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |

