Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
13 mm International Standard Zatwierdzone przez IAAF materiały anty-UV do nawierzchni sportowych do bieżni lekkoatletycznych
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Certyfikaty:: | IAAF, CE, ROHS itp |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |
Sandwich System Tartan Track Profesjonalny zewnętrzny gumowy tor biegowy
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
|---|---|
| Funkcja:: | antypoślizgowy |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
CN-S05H 9mm Kolce do biegania Podłoga na wybiegu PU Antypoślizgowa
| Kolor: | czerwony, zielony żółty i niebieski; |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji: | 39,3 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,62mpa |
Odporny na zużycie PU Podłogi biegowe o wysokiej absorpcji wstrząsów
| Kolor: | Czerwony, zielony. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Niewykwalifikowane tory treningowe, gimnastyki, tory szkolne, tory sportowe |
| Cechy: | Wysoka amortyzacja, łatwe czyszczenie i konserwacja oraz elastyczna stabilność |

