Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Łatwa konstrukcja bieżni Spu z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowy poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
13 mm syntetyczny gumowy tor biegowy z PU
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Ścieżka biegowa typu Sandwich Self Knot dla dowolnego rodzaju miejsc treningowych do lekkoatletyki
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Grubość: | 13 mm |
Międzynarodowa Standardowa Gumowa Bieżnia Sportowa PU 13mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Łatwa w budowie i odporna na warunki atmosferyczne nawierzchnia bieżni / pasa startowego z PU
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Amortyzacja: | 38,9-40,1 |
Łatwa konstrukcja bieżni z PU, odporna na promieniowanie UV, spełnia standardy Iaaf
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Grubość: | 13 mm |
EPDM Broadcasting Syntetyczna guma Przepuszczalny typ toru biegowego Iaaf Certyfikowany
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Zewnętrzna, łatwa w budowie bieżnia SPU w kolorze błękitnym dla szkoły
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |

