Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
School Not Fade Gumowa bieżnia Amortyzacja Anti Spikes
| Deformacja pionowa: | 1,47 mm |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa (bpn 20 ℃): | 47 |
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 1.11 |
Gumowa bieżnia z pełnym odbiciem w stylu Pu, wodoodporna dla szkół
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Deformacja pionowa: | 1,37 mm |
Gumowa bieżnia 13 mm, nietoksyczny czerwony bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Bieżnia z czerwonej gumy syntetycznej
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
Silicon Polyurea Rubber Running Track Powłoka natryskowa Przepuszczalna nietoksyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
13mm Sandwich Athletic Bieżnia Wodoodporna Dźwiękoszczelna Antypoślizgowa
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |

