Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Bieżnia 13mm Sandwich System
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Sposoby instalacji: | Naprawiony |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Sztuczna nawierzchnia na każdą pogodę Syntetyczny bieżnia do biegania na lekkoatletyce
| Zastosowanie:: | Tor lekkoatletyczny i boisko sportowe |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Charakterystyka:: | Szlak biegowy z gumy PU |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Grubość 13 mm Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia Lekkoatletyka Bieżnia
| Grubość: | 13 mm |
|---|---|
| Kolor: | Zielony/Czerwony/Niebieski/Żółty |
| Materiał: | poliuretan |
Błękitny kolor Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia lekkoatletyczna Bieżnia
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Łatwa konstrukcja z PU toru bieżnego / podłogi pasa startowego
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Benzen: | Nie Sprawdź |

