Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
46 Twardość Podłoga do koszykówki z silikonu PU o dużej odporności na ścieranie i poślizg
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S01 Silicon PU Basketball Flooring i mocna warstwa wierzchnia odporna na ścieranie i antypoślizgowa
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S02 Miękkie odbicie boiska do koszykówki Podłogi 73 Przesuwne tarcie wodoodporne
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
6 mm grubość podłogi SPU Zielony korytarz koszykówki na zewnątrz Płytki kort tenisowy
| Materiał: | Silikon PU |
|---|---|
| Struktura:: | Podkład, warstwa amortyzująca, warstwa wzmacniająca, warstwa nawierzchniowa |
| Grubość:: | 3-10 mm itp., można dostosować |
Antypoślizgowe elastyczne podłogi SPU Niebieskie podłogi do koszykówki na świeżym powietrzu
| Materiał: | Silikon PU |
|---|---|
| Grubość:: | 3-8 mm itp., można dostosować |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, szary, można dostosować |
Znakomite boiska do koszykówki na boisku szkolnym Rebounce Odporna na poślizg poduszka SPU
| materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
3.5Mpa Indoor Sport Court Flooring Boisko do koszykówki Podłogi antypoślizgowe
| Gra w piłkę:: | Podłogi do koszykówki i wielu dyscyplin sportowych |
|---|---|
| Funkcja:: | Wodoszczelny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy, ochrona bezpieczeństwa itp. |
| Funkcja:: | Przyjazne środowisku, wolne od zanieczyszczeń |
Podłogi SPU z powłoką płynną, boisko do koszykówki z gumy syntetycznej
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Poduszka Elastyczna podłoga SPU 1,6Mpa Twarde górne miękkie dno
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |

