Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
5mm grube silikonowe PU boisko do koszykówki sportowe podłogi sportowe
| Materiał: | Silicon PU, Silicon Polyurethane, powłoka SPU |
|---|---|
| Aplikacja: | Tenis, koszykówka, badminton, siatkówka itp. |
| Struktura:: | Podkład, warstwa amortyzująca, warstwa wzmacniająca, warstwa nawierzchniowa |
Podłoga na stadionie, siłownię, tor, tartan, pas sportowy, pas biegowy, gumowy, podłoga sportowa
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Gęstość: | 13 mm |
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
Silicon PU Outdoor Athletic Floor
| Gra w piłkę:: | Koszykówka i wiele podłóg sportowych |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
Mokre wlać EPDM Okruchy podłogowe Gumowe spoiwo poliuretanowe PU Spoiwo
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Odporny na zużycie PU Podłogi biegowe o wysokiej absorpcji wstrząsów
| Kolor: | Czerwony, zielony. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Niewykwalifikowane tory treningowe, gimnastyki, tory szkolne, tory sportowe |
| Cechy: | Wysoka amortyzacja, łatwe czyszczenie i konserwacja oraz elastyczna stabilność |
Budowa Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Emulsja wodna
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Kolorowe odporne na promieniowanie UV silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |

