Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
SPU Rubber Runway Flooring Wydajne odbicie bufora i trwała wydajność
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Dźwiękoszczelne podłogi sportowe PU o wysokiej absorpcji uderzeń w każdą pogodę
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Akrylowe zielone powierzchnie boiska do koszykówki na zewnątrz wodoodporne
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
3.5Mpa Indoor Sport Court Flooring Boisko do koszykówki Podłogi antypoślizgowe
| Gra w piłkę:: | Podłogi do koszykówki i wielu dyscyplin sportowych |
|---|---|
| Funkcja:: | Wodoszczelny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy, ochrona bezpieczeństwa itp. |
| Funkcja:: | Przyjazne środowisku, wolne od zanieczyszczeń |
Podłogi sportowe z silikonu PU do korytarza do koszykówki i korytarza do tenisa
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty, może być dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
| Pakiet: | Beczki i palety |
4 mm nietoksyczne granulki gumy EPDM na mokro na miejscu
| Nazwa produktu:: | Granulat EPDM, gumowy granulat EPDM, cząstki EPDM itp |
|---|---|
| Podanie:: | Plac zabaw, boisko sportowe, bieżnia, wypełnienie sztucznej murawy |
| Certyfikaty:: | RoHS, CE ISO9001 i ISO14001, SGS itp. |
Odporna na promieniowanie UV podłoga z gumy EPDM 2 mm Bezpieczna dla dzieci podłoga zewnętrzna
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi na plac zabaw |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU i EPDM wlać na miejsce |
| Podanie:: | Gumowy plac zabaw, bieżnia, bieżnia |
Poduszka podłogowa z kortu tenisowego z poliuretanu silikonowego Elastyczna
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |

