Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
Sandwich System Tartan Track Profesjonalny zewnętrzny gumowy tor biegowy
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
|---|---|
| Funkcja:: | antypoślizgowy |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Zatwierdzony przez IAAF Sky Blue EPDM Broadcasting Sandwich System Athletic Rubber Running Track
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, lub dostosować grubość |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | 38,9% |
Boisko do koszykówki RoHS Poliuretanowy drewniany wzór tekstury
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
CN-S05H 9mm Kolce do biegania Podłoga na wybiegu PU Antypoślizgowa
| Kolor: | czerwony, zielony żółty i niebieski; |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji: | 39,3 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,62mpa |
Silicon PU Outdoor Athletic Flooring 95 Współczynnik odzyskiwania kompresji dla szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |

