Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
13 mm Iaaf Approved EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
Niebieski syntetyczny kort tenisowy Akrylowa odporność na zużycie powierzchni
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Dobry wydajność Silikonu PU Tennis Court
| Materiały: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Deformacja pionowa: | 2,3 mm |
Podłogi do krytych kortów tenisowych ITF, syntetyczne podłogi z zielonym kortem tenisowym
| Deformacja pionowa:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |

