Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Podłogi sportowe z gumy syntetycznej wykorzystują granule EPDM o różnych kolorach
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Twardość: | 47 |
Ochrona bezpieczeństwa Komfortowa gumka EPDM granula dla placu zabaw
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
Granulki gumowe EPDM 0,5 mm do ochrony bezpieczeństwa na placu zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Czerwony zielony Epdm Gumowy plac zabaw dla dzieci i wypełnienie sztucznej trawy
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Dźwiękoszczelne podłogi z gumy EPDM, wewnętrzne podłogi do zabaw
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
3mm gumowe granulki EPDM Fitness Plac zabaw Podłogi antypoślizgowe
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Podłogi z gumy EPDM dla dzieci Podłogi z gumy EPDM Jasny kolor
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
Antypoślizgowy plac zabaw na świeżym powietrzu Spoiwo PU EPDM Podłogi gumowe na mokro
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Granulki gumowe EPDM 2,5 mm Sport Odporność na starzenie się kortu podłogowego
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Odporność na zużycie Podłogi z gumy EPDM dla dzieci
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

