Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Podłogi z gumy EPDM Wet Pour Siłownia Niebieskie granulki gumowe
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Spoiwo PU: EPDM = 1:6 |
| Stosowanie:: | Boisko do ćwiczeń, plac zabaw, boisko sportowe, boisko do ćwiczeń |
Odporność na zużycie granulatu gumowego o grubości 4 mm na zewnątrz
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Rozmiary standardowe:: | 1-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
IAAF Zielona guma EPDM do bieżni sportowej
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Mokry wlać ze spoiwem PU Czerwony kolor granulatu gumowego EPDM
| Materiał:: | Guma EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Fioletowe granulki gumowe do odporności na kwasy sztucznej murawy
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy, fioletowy itp. |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Boisko do gry na mokro granulki gumowe Odporny materiał nawierzchniowy
| Kolor:: | Czerwony, Błękitny, Pomarańczowy, Gren, różne kolory |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 0,5-1 mm.1-2 mm.2-4 mm.3-5 mm, 0,5-1 mm 1-2 mm 2-4 mm 3-5 mm, dostosowane |
CN-S06 Zielona ruchoma podłoga laminowana nietoksyczna o wysokiej sprężystości
| Kolor: | czerwony zielony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,5 |
| Wartość sprężynowania: | 26 |
Przenoszenie laminowanych podłóg z gumy EPDM Ochrona środowiska Nieszkodliwe
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Aplikacja: | tor szkolny lub park |
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,1 |
Płyty gumowe EPDM zewnętrzne Czerwone Odporność na utlenianie Kolorowe
| Materiał: | EPDM |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
| Standardowe rozmiary: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
Antystatyczna podłoga z gumy EPDM, bezpieczna dla dzieci podłoga zewnętrzna ISO
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

