Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Wysokiej jakości gumowe granulki EPDM IAAF Level Anti UV do podłóg na placach zabaw
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | EPDM-Polimer |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Podłogi gumowe EPDM do biegania
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Bezrozpuszczalnikowe spoiwo poliuretanowe z okruchów gumy do granulek EPDM
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Bieżnia, podłogi sportowe, podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
Podłogi z gumy, żółte podłogi z granulkami EPDM
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | Wiązacz PU: granulat EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Różne kolory EPDM granulki gumowe dla podłóg bezpiecznych placów zabaw
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 30% |
Granulki EPDM do biegania z czerwonej gumy na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Podłoga do bieżni IAAF Sportowy plac zabaw Nawierzchnia EPDM Gumowe granulki
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy, dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Niestandardowe |
Bieżnia z granulatu EPDM, czerwona, poliuretanowa, pełnozalewowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13mm granulat EPDM Sandwich PU Bieżnia do siłowni i stadionu
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

