Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Plac zabaw dla dzieci EPDM Crumb Rubber Anti UV Ecolastic
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Płytki gumowe 2,0 MPa Plac zabaw na świeżym powietrzu Antypoślizgowe ISO14001
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Play Park Gumowa podłoga Odporna na ozon Anty UV
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Runway Community Epdm Gumowe podłogi odporne na erozję Odporne na alkalia
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Granulki Podłogi gumowe EPDM, Podłogi gumowe na mokro IAAFur
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
EPDM Klej poliuretanowy PU Klej okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
Nietoksyczne podłogi z gumy EPDM
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Różne kolory Trwały kolor granulatu gumowego Epdm Anti UV
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 lub 1:5,5 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, redukcja szumów, dekoracja kolorami, |
Park rozrywki Podłogi z gumy EPDM o wysokiej odporności na zużycie
| Materiał: | Granulki EPDM i spoiwo PU |
|---|---|
| Stosunek mieszania: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1: 5,5 lub 1: 6 |
| Kolor: | Zielony, niebieski, czerwony, żółty, czarny. |
Jogging Track EPDM Rubber Flooring, RoHS Outdoor Rubber Flooring Playground
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

