Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Niebieskie maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu Granulki EPDM na mokro
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Granulki gumowe EPDM IAAF, granulat gumowy do zabaw dla dzieci ze sztucznej trawy
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd |
| Nazwa produktu:: | Granulaty EPDM do wypełniania placów zabaw dla dzieci ze sztucznej trawy Granulki gumowe EPDM |
Wodoodporny plac zabaw Granule gumowe Izolacja cieplna kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Kolorowy tor biegowy / plac zabaw dla dzieci Granule gumy EPDM |
EPDM Granules Filling EPDM Gumowe podłogi Odporność na alkalie Kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Plac zabaw Płyty gumowe zewnętrzne EPDM Izolacja cieplna Kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 8%-20%, itp. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Granulki gumowe EPDM o trwałym kolorze, odporne na promieniowanie UV
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, zielony, różne jasne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | kauczuk terpolimerowy etylenowo-propylenowo-dienowy |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Czerwona laminowana ruchoma gumowa podłoga EPDM Wodoodporna dźwiękoszczelna antypoślizgowa
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Zastosowanie: | tor szkolny i sale gimnastyczne |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,3 |
Kolorowe podłogi gumowe EPDM Wysoka elastyczność
| Nazwa produktu:: | Podłogi z EPDM, podłogi z gumy z EPDM, podłogi z granulatów z EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu:: | EPDM Mieszanie z wiązaczem PU i wybrukowanie podłogi |
| aplikacja:: | Tor biegowy, teren fitness, teren ćwiczeń, teren sportowy i teren zabaw |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
Iaaf Bieganie, Tory sportowe, Plac zabaw anty-UV Jasne kolory EPDM Granule gumy
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 30% |

