Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Granule gumowe EPDM zewnętrzne Wylęgacze termiczne antystatyczne kolorowe
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
ISO9001 EPDM Gumowa podłoga Wodoodporny sportowy plac zabaw
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Zielona podłoga z kauczuku syntetycznego dźwiękoszczelna z granulkami EPDM
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
EPDM Wet Pour Safety Rubber Flooring Antystatyczna odporność na kwasy
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Izolacja termiczna podłóg gumowych IAAF Blue Jogging Track
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Kolorowe granule gumowe EPDM na zewnątrz
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Podłogi gumowe zewnętrzne, podłogi sportowe, podłogi powierzchniowe, tor biegowy, granule gumowe EPD |
Błękitne gumowe granulki EPDM dla dzieci Plac zabaw dla dzieci bieżnia
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, zielony itp. |
|---|---|
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, itp. |
Elastyczny plac zabaw Gumowy okruch Odporny na promieniowanie UV Nie blaknący Granulki gumowe EPDM
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
Podłoga z gumy EPDM Podłoga do ćwiczeń Park rozrywki
| Materiał:: | Granulki EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Rozmiar:: | 1-4 mm lub na żądanie |

