Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
ISO Blue EPDM Granules Rubber Sport Flooring Running Track Plac zabaw
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Nazwa produktu:: | Podłogi sportowe na placach zabaw na świeżym powietrzu Tory do biegania Granulat gumy EPDM |
EPDM Granulowana bieżnia PU, bieżnia kanapkowa 13 mm
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Ekologiczne i odporne na promieniowanie UV podłogi z gumy EPDM na plac zabaw dla dzieci w szkole
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
Granulki gumowe EPDM 3 mm Anti UV do sztucznej murawy Żółty czerwony niebieski
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Kolorowe granulki Podłogi gumowe EPDM Dźwiękoszczelne Odporne na promieniowanie UV
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
| Czas realizacji:: | 7-10 dni roboczych |
Bieżnia i plac zabaw Epdm Gumowe granulki Sky Blue Color
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na alkalia
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Zielony kolor Konkurencyjna cena Atrificial Turf Wypełnianie granulatu gumowego Epdm
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |

