Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Wodoodporny, dźwiękoszczelny i odporny na zarysowania kort tenisowy z polimocznika krzemowego dla szkół
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
TB-201Base Primer SPU tenisowe podłogi sportowe, nietoksyczne
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bardziej efektywna i wizualna mieszanka CN-S04-C Crystal Baskatball Flooring
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
64 Sliid Friction Silicon PU Korty tenisowe podłogowe
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
CN-S02 Silicon PU Flooring i nietoksyczny i wysoki współczynnik odbicia, 5 absorpcja uderzenia
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Łatwa w budowie, ekologiczna podłoga z kryształowego boiska do koszykówki SPU z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | żółty/zielony/niebieski |
| Grubość: | 3-10mm |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Zewnętrzna, wygodna, odporna na warunki atmosferyczne podłoga do kortu tenisowego Spu z Itf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Dostosowane do potrzeb środowiska podłogi do koszykówki SPU z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3-10mm |

