Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Plac zabaw Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Bezbarwne spoiwo PU do płytek gumowych
| Nazwa produktu:: | Fabryka bezpośrednio dostarcza spoiwo PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie za pomocą SBR lub EPDM w przypadku nawierzchni na plac zabaw lub bieżnię |
| Surowy materiał:: | MDI, polieter itp. |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
Sztuczna trawa syntetyczna trawa wypełniająca granulaty gumowe epdm nietoksyczne
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Zielony kolor Konkurencyjna cena Atrificial Turf Wypełnianie granulatu gumowego Epdm
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |

