Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Tor do biegania na stadionie zewnętrznym, bieżnia ISO9001 EPDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Nietoksyczne i nieszkodliwe laminowane ruchome podłogi na plac zabaw / przedszkole
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Twardość: | 47 |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Plac zabaw Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Bezbarwne spoiwo PU do płytek gumowych
| Nazwa produktu:: | Fabryka bezpośrednio dostarcza spoiwo PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie za pomocą SBR lub EPDM w przypadku nawierzchni na plac zabaw lub bieżnię |
| Surowy materiał:: | MDI, polieter itp. |
Pellety gumowe o barwie przeciw UV do podłogi gumowej EPDM o pojemności 1,5 mm
| Kolor:: | różne jasne kolory |
|---|---|
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Rozpuszczalny metal ciężki: | Nie ma wyjścia. |
ITF Outdoor Rubber Gym Mats Recycled SBR Granules Mold Proof
| Kolor:: | Czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| Funkcja :: | Amortyzacja, antypoślizgowość |
| Imię :: | Gumowe maty gimnastyczne |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Mokre wlać EPDM Okruchy podłogowe Gumowe spoiwo poliuretanowe PU Spoiwo
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |

