Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
EPDM odporna na promieniowanie UV może być stosowana na placach zabaw/parkach/parkach rozrywki
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
SPU Sports Flooring Odporna na warunki atmosferyczne bieżnia o grubości 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Przyjazna dla środowiska gumowa bieżnia EPDM
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
Centrum sportowe RoHS Gumowe bieżnie, tor do biegania IAAF EPDMDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |
CN-S05H 9mm Kolce do biegania Podłoga na wybiegu PU Antypoślizgowa
| Kolor: | czerwony, zielony żółty i niebieski; |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji: | 39,3 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,62mpa |
Zatwierdzony przez IAAF Sky Blue EPDM Broadcasting Sandwich System Athletic Rubber Running Track
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, lub dostosować grubość |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | 38,9% |

