Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules sports playground flooring ] mecz 159 produkty.
Powierzchnia biegowa z syntetycznego PU izolacja termiczna podłoga pasa startowego z tworzyw sztucznych
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
13 mm International Standard Zatwierdzone przez IAAF materiały anty-UV do nawierzchni sportowych do bieżni lekkoatletycznych
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Certyfikaty:: | IAAF, CE, ROHS itp |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Athletic PU Bieżnia sportowa Tartan Plastikowa podłoga sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Podłogi sportowe Athletic PU Bieżnia Tartan Plastikowy pas startowy
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Przezroczysty okruch gumowy spoiwo poliuretanowe Jednoskładnikowe spoiwo PU
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Bieżnia Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Polieter MDI
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |

