Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
Wodoodporne akrylowe podłogi sportowe
| Gra w piłkę:: | Koszykówka, siatkówka, tenis i różne podłogi sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
Różne kolory SPU Podłogi sportowe do koszykówki Wodoodporne dźwiękoszczelne
| Kolor: | Czerwony, szary lub możesz dostosować |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu,%: | 835 |
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 2.2 |
Nie blakną wysokie odbicie SPU tenisowe podłogi sportowe profesjonalne nietoksyczne
| Kolor: | Czerwony, zielony i szary lub możesz dostosować |
|---|---|
| Podanie: | Szkolne boisko i stadiony sportowe |
| Wydłużenie przy zerwaniu,%: | 853 |
SPU tenisowe podłogi sportowe bez bąbelków
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie mpa: | 3.2 |
| Poręczność (750g/500r): | 0,035 |
Silicon PU Akrylowa podłoga sportowa Odporna na zużycie ognioodporność Poziom 1
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Najpopularniejsza wytrzymała i bezpieczna podłoga sportowa dla sportowców sportowców kwalifikowana przez ITF
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wartość odbicia: | 88% |
Podłogi na odkryty kort tenisowy ITF
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Podłogi do kortów tenisowych SPU, niebieskie podłogi sportowe na świeżym powietrzu
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Ognioodporność:: | Klasa 1 |
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 3.2 |
Czerwona akrylowa podłoga sportowa do tenisa SPU Wodoodporna antypoślizgowa
| Kolor: | różne rodzaje kolorów lub możesz dostosować |
|---|---|
| Wartość odbicia,%: | 82 |
| Absorpcja uderzenia,%: | 8 |
Bezpieczne i komfortowe podłogi sportowe dla kortów tenisowych
| Materiały: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Gęstość: | 3-10mm |

