Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
Slicon PU Outdoor Basketball Poduszka podłogowa Amortyzacja odbicia
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
Szkoła zewnętrzna / wewnętrzna SPU Kryształowa podłoga do koszykówki z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | żółty/zielony/niebieski |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Dźwiękoszczelna powłoka SPU na zewnątrz boiska do badmintona
| Gra:: | boisko do koszykówki |
|---|---|
| Wartość sprężynowania (%) :: | 30 |
| Wskaźnik powrotu kompresji (%) :: | 97 |
Jasny kolor Silikonowy poliuretanowy tenis Gumowe podłogi Odporne na zużycie Odporne na promieniowanie UV
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Poduszka Rebounce Outdoor Multi Sport Court Silicon Polyurethane
| Gra:: | Koszykówka, siatkówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
Poduszka Efektywna Spu Gumowa Gumowa Podłoga Trybunału Tenisowego
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Grubość: | 3-10mm |
Kolorowe odporne na promieniowanie UV silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne odporne na zużycie
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
SPU Backyard Boisko do koszykówki Amortyzacja podłogi
| Gra:: | Koszykówka, siatkówka, badminton, tenis itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |

