Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
Niebieskie podwórko Multi Sport Court Antypoślizgowe odporne na promieniowanie UV
| Gra:: | Różne podłogi sportowe, koszykówka, siatkówka, badminton, tenis itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
Podłogi SPU Green Hard Transition nietoksyczne z miękką poduszką odbicia
| Nazwa: | Zielona profesjonalna poduszka odbicia, miękkie i twarde przejście SPU Sports Flooring, nietoksyczne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Wydłużenie przy rozciąganiu,%: | 1108 |
ITF SPU Podłogi Silicon PU Akrylowa odporność na wodę
| Gra:: | boisko do koszykówki |
|---|---|
| Grubość:: | 8mm |
| Materiał: | Silikonowy poliuretan |
Zewnętrzne syntetyczne boisko do koszykówki Silicon PU
| Gra:: | Podłogi do koszykówki |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Certyfikat:: | ITF, IAAF |
Wyższa absorpcja uderzeń Silicon PU Sports Running Track / Runway Flooring
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Deformacja pionowa: | 1.48 |
Ekologiczne podłogi z ITF
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/ |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Klasyczna zielona nawierzchnia sportowa na świeżym powietrzu dźwiękoszczelna
| Gra:: | Koszykówka, siatkówka, badminton itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Wartość odbicia:: | 88% |
Gumowa bieżnia Full Pur Self Knot Spu Nietoksyczna do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Funkcja: | przyjazny środowisku |
Podłoga do badmintona ITF Indoor, kort do badmintona o grubości 5 mm
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Syntetyczna podłoga do koszykówki ISO Odporność na kolor
| Gra:: | Koszykówka |
|---|---|
| Slid Friction:: | 76n |
| Wartość odbicia:: | 88% |

