Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
158 Wydłużenie na rozciąganie Silicon Pu Sports Flooring Wysoka odporność na odbicie
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Podłoga z gumowego kortu tenisowego na zewnątrz 1,12 MPa Bez przebarwień
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 1,12 MPa |
| Pakiet transportowy:: | Beczki i palety |
Zewnętrzna, wygodna, odporna na warunki atmosferyczne podłoga do kortu tenisowego Spu z Itf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Profesjonalna wewnętrzna drewniana tekstura SPU Boisko do koszykówki Podłogi antypoślizgowe Kolorowe
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 3mm-10mm |
| Kolor: | Zielono-niebieski |
IAAF zatwierdził powłokę syntetycznego krzemu PU Farba akrylowa Podłoga sportowa na korcie koszykarskim
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Wartość sprężystości: | 30% |
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Antypoślizgowa zewnętrzna podłoga sportowa Silikonowa poliuretanowa dźwiękoszczelna
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
TB-201Base Primer SPU tenisowe podłogi sportowe, nietoksyczne
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
Syntetyczne podłogi sportowe do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | > 45% |
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
TB-205T Odporna warstwa SPU Podłogi sportowe do tenisa dla szkół
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |

