Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
Wytrzymały akrylowy kort tenisowy Spu dla sali sportowej, podłogi siłowni
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Wartość odbicia: | 88% |
Zatwierdzone przez Iaaf sportowe podłogi SPU Runway od profesjonalnego producenta
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa: | 56 (BPN 20) |
| Twardość (Shore A), 20 ℃: | 47 |
Certyfikat Iaaf International Standard SPU Runway Flooring Professional
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Znakomite boiska do koszykówki na boisku szkolnym Rebounce Odporna na poślizg poduszka SPU
| materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Wodoodporna drewniana tekstura Silicon PU Outdoor Boisko do koszykówki Podłogi
| Grubość: | 3mm-10mm |
|---|---|
| Kolor: | Tekstura drewna |
| Materiał: | poliuretan |
ITF Elastyczna podłoga kortu tenisowego z warstwą poduszki buforowej i warstwą akrylowej
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Jasnoniebieska poduszka akrylowa Kort tenisowy Nietoksyczna wysoka przyczepność na warunki atmosferyczne
| Wydłużenie przy zerwaniu,%: | 850 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 1,9 |
| Noszenie: | 0,03 |
Dostosowana syntetyczna bieżnia SPU odporna na zużycie o grubości 13 mm
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Poduszka akrylowa Podłoga tenisowa z silikonu PU z 73 tarciem ślizgowym
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Naukowa struktura skutecznie unikać obrażeń sportowych
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Gęstość: | 3mm-10mm |
| Wartość sprężystości: | 30% |

