Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
Gumowe syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF Antypoślizgowe
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Podłogi gumowe do badmintona IAAF bez bąbelków wodoodpornych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Specyfikacja:: | waga każdej beczki: 30kg / baryłkę |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Trudnopalna podłoga z silikonu PU do koszykówki, poziom 1
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Szkoła CN-S01 Silicon PU Tennis Flooring Nietoksyczny, odporny na wysokie odbicie
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
3,2 mpa Wytrzymałość na rozciąganie Syntetyczne boisko do koszykówki Podłoga Dźwiękoszczelna Anti Uv
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
CN-S01 Podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu o wysokim odbiciu Poziom 1 ognioodporna
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
TB-003T Springback Layer Wodoodporna zewnętrzna podłoga kortu tenisowego SPU
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Kort tenisowy o wysokim odbiciu z silikonu PU Akrylowa powierzchnia nietoksyczna
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
Silicon PU syntetyczne boisko do koszykówki Podłoga ognioodporna Poziom 1 dla szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |

