Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
CN-S01 Wydłużenie przy rozciąganiu 95% krzemowa podłoga do koszykówki PU Nietoksyczna
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Silicon PU Kort tenisowy Podłoga dźwiękoszczelna o wytrzymałości na rozciąganie 2,7 mpa
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
Buforowanie 1.12 MPa Kort tenisowy Podłoga Poliuretan krzemowy
| Gra:: | Tenis |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie:: | 1,12 MPa |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
Elastyczna gumowa podłoga boiska sportowego z poduszką buforową i warstwą akrylową
| Materiał: | SPU akrylowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary/fioletowy |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Silicon PU tenisowe podłogi sportowe odpowiednie do użytku na zewnątrz
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Absorpcja uderzenia: | 9% |
| Tarcie ślizgowe: | 68% |
CN-S02 Silicon PU Kort tenisowy Podłoga z przepuszczalnością wody 0 mm / min
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Centrum sportowe RoHS Gumowe bieżnie, tor do biegania IAAF EPDMDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Wodoszczelna powłoka farby akrylowej podłogi SPU dla profesjonalnych kortów tenisowych
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wartość odbicia: | 88% |

