Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ spu acrylic sports flooring ] mecz 308 produkty.
Odporna na promieniowanie UV drewniana podłoga do koszykówki na zewnątrz z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Tekstura drewna |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Amortyzacja Kort tenisowy Podłoga syntetyczna Wodoodporna sprężysta
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
ITF Gumowa podłoga SPU Podłoga na kort tenisowy akrylowy z poduszką odbicia
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Wartość odbicia: | 88% |
| Tarcie ślizgowe: | 76n |
Podłogi sportowe z silikonu PU do korytarza do koszykówki i korytarza do tenisa
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty, może być dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
| Pakiet: | Beczki i palety |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Przeciwpoślizgowy poduszka wysokiej wydajności odbić ochrona bezpieczeństwa malowanie akrylowe podłogi do kortów tenisowych
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Modyfikowana lakiera akrylowa podłoga gumowa podłoga do gry na boisku tenisowym
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
0.035 Nośność Podłoga z kortu tenisowego z silikonu PU
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
ITF CN-S02 Silicon PU Flooring i odporna warstwa i betonowa podstawa oraz podkład typu przenikającego Podłogi tenisowe
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |

