Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rohs stadium running track ] mecz 210 produkty.
Oddychająca plastikowa bieżnia, podłoga sportowa z EPDM na mokro
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji: | Naprawił |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na alkalia
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Wodoszczelny syntetyczny tor biegowy podłogi przeciwlętowe
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
ISO PU Ścieżka biegowa anty-UV Syntetyczny ścieżka biegowa System Sandwich
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Podłoga do bieżni IAAF Sportowy plac zabaw Nawierzchnia EPDM Gumowe granulki
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy, dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Niestandardowe |
Sztuczna murawa do biegania Wypełnianie granulatu gumowego EPDM Certyfikat IAAF FIFA
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Gumowa bieżnia z CE PU Odporność na warunki pogodowe Sandwich System Bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Sztuczna trawa wypełniająca Bieżnia IAAF Granulki gumowe Epdm w kolorze zielonym
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Tartan Athletic Running Track Granulki gumowe EPDM Niebieski kolor Certyfikat IAAF
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |

