Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rohs stadium running track ] mecz 210 produkty.
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Utwór sportowy z gumy anty UV
| Gra:: | Athletic Running Track Flooring |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub niestandardowa grubość |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Dźwiękoodporny anty-UV sztuczny tor biegowy podłogowy gumowy tor biegowy
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Syntetyczny tor do joggingu na plac zabaw Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35,8% |
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Syntetyczna bieżnia sportowa na każdą pogodę 13 mm Powłoka natryskowa Gumowa wykładzina podłogowa na bieżni do biegania
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony. |
|---|---|
| Materiały:: | PU |
| Benzyn: | Nie ma wyjścia. |
13 mm International Standard Zatwierdzone przez IAAF materiały anty-UV do nawierzchni sportowych do bieżni lekkoatletycznych
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Certyfikaty:: | IAAF, CE, ROHS itp |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na promieniowanie UV
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Nie blaknący granulat gumowy EPDM Jogging Track Kolorowy EPDM
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |

