Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rohs stadium running track ] mecz 210 produkty.
Plac zabaw Otwarty PU Tor biegowy Wchłanianie wstrząsów Podłoga toru wyścigowego
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Lekkoatletyczna gumowa bieżnia do biegania 13 mm syntetyczna bieżnia do biegania
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Przyjazna dla środowiska gumowa bieżnia EPDM
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
Polyuretanowy publiczny szlak biegowy 10 mm zewnętrzny szlak biegowy
| Gra:: | Polyuretanowy tor biegowy |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
0,4 MPa Odporna na zużycie bieżnia z gumy syntetycznej na stadion
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Stadionowa bieżnia z gumy syntetycznej 0,4 MPa Odporna na zużycie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Czerwona bieżnia z granulatu EPDM PU z pełnym spoiwem poliuretanowym
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Granulki gumowe EPDM o grubości 4 mm, odporne na poduszkę, do bieżni
| Kolor: | niebieski, błękit nieba |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona bezpieczeństwa, odporna na amortyzację |
| Nazwa produktu: | Granulat EPDM, guma EPDM |
Uczelnia IAAF PU Bieżniczy tor antystatyczny Przyjazna środowisku podłoga pasów startowych
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Odporne na promieniowanie UV sportowe bieżnie do biegania z poliuretanu amortyzujące wstrząsy
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |

