Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rohs stadium running track ] mecz 210 produkty.
Bieżnia 13mm Sandwich System
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Sposoby instalacji: | Naprawiony |
Powierzchnia biegowa z syntetycznego PU izolacja termiczna podłoga pasa startowego z tworzyw sztucznych
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
13mm IAAF Syntetyczna gumowa trasa biegowa powłoka tartowa typu Sandwich
| Zastosowanie:: | Tor biegowy, tor biegowy, stadion, siłownia, boisko sportowe i zabawne itp. |
|---|---|
| Funkcja:: | Środowiskowo przyjazne, wolne od zanieczyszczeń ekologicznych, syntetyczna guma odporna |
| Funkcjonować:: | Dźwiękoodporne, antypoślizgowe, antystatyczne, termoizolacyjne |
EPDM Granulowana bieżnia PU, bieżnia kanapkowa 13 mm
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
13 mm bieżnia PU, bieżnia tartanowa z pełnym systemem PUR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na żądanie |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Athletic PU Bieżnia sportowa Tartan Plastikowa podłoga sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Podłogi sportowe Athletic PU Bieżnia Tartan Plastikowy pas startowy
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Stadion Syntetyczny PU Biegowy Tor 0,4Mpa Odporność na zużycie Z Certyfikatem IAAF
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

