Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ rohs stadium running track ] mecz 210 produkty.
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Antypoślizgowa bieżnia PU, syntetyczna bieżnia 0,4 MPa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Zewnętrzna bieżnia PU, tor do biegania na każdą pogodę
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
Bieżnia z granulatu EPDM, czerwona, poliuretanowa, pełnozalewowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

