Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ red polyurethane running track ] mecz 215 produkty.
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Profesjonalne podłogi dla korytarzy koszykówkowych z drewnianą teksturą z certyfikatami RoHS
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Gęstość: | 3mm-10mm |
Dobry wydajność Silikonu PU Tennis Court
| Materiały: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Deformacja pionowa: | 2,3 mm |
Podłogi do krytych kortów tenisowych ITF, syntetyczne podłogi z zielonym kortem tenisowym
| Deformacja pionowa:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
Plac zabaw SPU Podłogi, syntetyczne boisko do koszykówki Olympic Park
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Dźwiękoszczelne podłogi SPU, syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Niebieska podłoga SPU, wewnętrzna podłoga do koszykówki 2,3 mm
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Podłoga anty UV SPU Twarda górna miękka puch bez przebarwień
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
CN-S01 SPU Podłogi do koszykówki z nietoksycznym nieszkodliwym zielonym materiałem
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Wartość sprężynowania: | 22 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,7mpa |
Odbicie zewnętrzne do normalnej i zapobiegającej przeciekaniu podłogi do koszykówki SPU
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |

