Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane outdoor artificial running track ] mecz 161 produkty.
Silicon Poliuretan Sport Court Flooring IAAF Amortyzacja wstrząsów
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
| Absorpcja uderzeń:: | 9% |
Zatwierdzone przez Iaaf sportowe podłogi SPU Runway od profesjonalnego producenta
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa: | 56 (BPN 20) |
| Twardość (Shore A), 20 ℃: | 47 |
Outdoor SPU Gumowe boisko do koszykówki Podłogi bez zanieczyszczeń
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, szary, żółty i dostosowany |
|---|---|
| Wartość przeciwpoślizgowa (BPN 20ºC):: | 56 |
| Materiał:: | Silikonowy poliuretan |
Akrylowe zielone powierzchnie boiska do koszykówki na zewnątrz wodoodporne
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
6 mm grubość podłogi SPU Zielony korytarz koszykówki na zewnątrz Płytki kort tenisowy
| Materiał: | Silikon PU |
|---|---|
| Struktura:: | Podkład, warstwa amortyzująca, warstwa wzmacniająca, warstwa nawierzchniowa |
| Grubość:: | 3-10 mm itp., można dostosować |
Antypoślizgowe elastyczne podłogi SPU Niebieskie podłogi do koszykówki na świeżym powietrzu
| Materiał: | Silikon PU |
|---|---|
| Grubość:: | 3-8 mm itp., można dostosować |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, szary, można dostosować |
Dźwiękoszczelne podłogi sportowe PU o wysokiej absorpcji uderzeń w każdą pogodę
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Amortyzacja podłogi z syntetycznego boiska do koszykówki ISO
| Gra:: | Koszykówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
Akrylowa powierzchnia zielonego kortu tenisowego
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
SPU Backyard Boisko do koszykówki Amortyzacja podłogi
| Gra:: | Koszykówka, siatkówka, badminton, tenis itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |

