Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane outdoor artificial running track ] mecz 161 produkty.
Błękitny kolor Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia lekkoatletyczna Bieżnia
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Błękitne powłoki spryskowe typu gumowy tor biegowy anty-UV nietoksyczny z certyfikatem IAAF
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Rodzaj: | Malowanie natryskowe |
13mm Sandwich Athletic Bieżnia Wodoodporna Dźwiękoszczelna Antypoślizgowa
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Bieżnia z czerwonej gumy syntetycznej
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia z gumy syntetycznej SBR Przyjazna dla środowiska
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Elastyczność PU Bieżnia antypoślizgowa Wygodna 13 mm
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Grubości: | 13 mm |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
13mm Laaf Syntetyczny PU Bieżnia Amortyzująca Antypoślizgowa
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |

