Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane outdoor artificial running track ] mecz 161 produkty.
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Dźwiękoszczelne podłogi do koszykówki na zewnątrz Silicon PU
| Certyfikat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Funkcja:: | Nietoksyczny, antypoślizgowy, trwały, bez szwu |
Zewnętrzne syntetyczne boisko do koszykówki Silicon PU
| Gra:: | Podłogi do koszykówki |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Certyfikat:: | ITF, IAAF |
Poduszka Rebounce Outdoor Multi Sport Court Silicon Polyurethane
| Gra:: | Koszykówka, siatkówka, badminton, tenis stołowy itp |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
3mm akrylowa poduszka do siatkówki na świeżym powietrzu, silikonowa poduszka PU
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857% |
| Wartość odbicia:: | 88% |
ISO14001 Gumowa podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu bez bąbelków
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
Mokre wlać EPDM Okruchy podłogowe Gumowe spoiwo poliuretanowe PU Spoiwo
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Kolorowe odporne na promieniowanie UV silikonowe poliuretanowe gumowe podłogi do koszykówki Wodoodporne
| Materiał: | Silikonowe PU, SPU, Silikonowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Aplikacja: | szkolny plac zabaw, stadion, podłoga sali gimnastycznej |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |

