Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane outdoor artificial running track ] mecz 161 produkty.
Poduszka podłogowa z gumy akrylowej z kortem tenisowym, odbijająca się od podłoża!
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 45% |
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
0,52 Współczynnik tarcia przesuwnego Silicon PU Sports Flooring 156 Wydłużenie przy rozciąganiu
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
158 Wydłużenie na rozciąganie Silicon Pu Sports Flooring Wysoka odporność na odbicie
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Certyfikat ITF Zewnętrzna / wewnętrzna podłoga Spu Trwała na kort tenisowy
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/niebieski/zielony/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Amortyzacja SPU Drewniana tekstura Boisko do koszykówki Powierzchnie do użytku wewnątrz na zewnątrz
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 3mm-10mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | 21% |
Nietoksyczne podłogi do koszykówki z drewnianej tekstury
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | drewniana tekstura |
| Gęstość: | 3mm-10mm |
Teren sportowy na świeżym powietrzu Gumowy Teren koszykarski badmintonowy SPU Podłoga sportowa
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty, może być dostosowany |
|---|---|
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
| Pakiet: | Beczki i palety |
Gumowe syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF Antypoślizgowe
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Odbicie zewnętrzne do normalnej i zapobiegającej przeciekaniu podłogi do koszykówki SPU
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |

