Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane outdoor artificial running track ] mecz 161 produkty.
CN-S01 Podłoga do koszykówki na świeżym powietrzu o wysokim odbiciu Poziom 1 ognioodporna
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
CN-S01 Boisko do koszykówki Powierzchnie Outdoor 90 Współczynnik odzyskiwania kompresji dla szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
CN-S01 Silicon PU Outdoor Basketball Flooring 150 Wydłużenie rozciągania do szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wydłużenie przy rozciąganiu 156 Silicon Outdoor Basketball Flooring Waterproof Soundproof
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Silicon PU Outdoor Athletic Flooring 95 Współczynnik odzyskiwania kompresji dla szkoły
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Boiska do koszykówki o wysokich osiągach sportowych na świeżym powietrzu Podłogi SPU z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3-10mm |
Silicon PU Outdoor Athletic Floor
| Gra w piłkę:: | Koszykówka i wiele podłóg sportowych |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
RoHS Outdoor Basketball Gumowe podłogi Silicon Polyurethane
| Gra:: | boisko do koszykówki |
|---|---|
| Grubość:: | 8mm |
| Materiał: | Silikonowy poliuretan |
2023 Nowy projekt fabryki zaopatrzenia Outdoor Spu Koszykówka Twardość Trybunał może dostosować
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/niebieski/szary |
| Wartość sprężystości: | 30% |
Zewnętrzna, wygodna, odporna na warunki atmosferyczne podłoga do kortu tenisowego Spu z Itf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |

