Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ non toxic epdm rubber flooring ] mecz 120 produkty.
Budowa Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Emulsja wodna
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Niebieskie maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu Granulki EPDM na mokro
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Wodoodporne gumowe spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja graniczna: | klej strukturalny |
|---|---|
| morfologia: | emulsja wodna |
| Podanie: | plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Niepromieniujące gumowe granulki EPDM Wewnętrzna podłoga gimnastyczna Amortyzująca wstrząsy
| Kolor: | czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| funkcja: | antywibracyjny |
| Nazwa: | gumowe maty gimnastyczne |
Antyhałasowe gumowe maty gimnastyczne Kwadratowy kształt antywibracyjny
| Kolor:: | Czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| Funkcja :: | Antywibracyjny |
| Imię :: | Gumowe maty gimnastyczne |
Antyhałasowe gumowe maty gimnastyczne Kwadratowy kształt antywibracyjny
| kolor: | różowy z granulkami epdm |
|---|---|
| funkcja: | antywibracyjny |
| Nazwa: | gumowe maty gimnastyczne |
Płytki gumowe 2,0 MPa Plac zabaw na świeżym powietrzu Antypoślizgowe ISO14001
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Gumowe spoiwo poliuretanowe na mokro Przezroczyste spoiwo EPDM
| Nazwa produktu:: | Klej PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | Nawierzchnie bieżni, Powłoki podłóg sportowych, Podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Jednoskładnikowy PU |
Plac zabaw dla dzieci EPDM Crumb Rubber Anti UV Ecolastic
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Fioletowe granulki gumowe do odporności na kwasy sztucznej murawy
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy, fioletowy itp. |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |

