Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ non toxic epdm rubber flooring ] mecz 120 produkty.
Odporność na zużycie granulatu gumowego o grubości 4 mm na zewnątrz
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Rozmiary standardowe:: | 1-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Jednoskładnikowe poliuretanowe spoiwo żwirowe EPDM SBR Spoiwo
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |
EPDM Granulowana bieżnia PU, bieżnia kanapkowa 13 mm
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
5mm Siłownia Podłogowe Płytki Dywanowe Amortyzujące Dźwiękoszczelne
| Kolor:: | Czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| Funkcja :: | Amortyzujący, antypoślizgowy |
| Nazwa produktu :: | Indoor Fitness Flooring Gym Płytki podłogowe Dywan Gumowe maty gimnastyczne |
Ochrona bezpieczeństwa Komfortowa gumka EPDM granula dla placu zabaw
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
13mm IAAF Syntetyczna gumowa trasa biegowa powłoka tartowa typu Sandwich
| Zastosowanie:: | Tor biegowy, tor biegowy, stadion, siłownia, boisko sportowe i zabawne itp. |
|---|---|
| Funkcja:: | Środowiskowo przyjazne, wolne od zanieczyszczeń ekologicznych, syntetyczna guma odporna |
| Funkcjonować:: | Dźwiękoodporne, antypoślizgowe, antystatyczne, termoizolacyjne |
Podłogi sportowe z gumy syntetycznej wykorzystują granule EPDM o różnych kolorach
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Twardość: | 47 |
EPDM odporna na promieniowanie UV może być stosowana na placach zabaw/parkach/parkach rozrywki
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |

