Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ non toxic epdm rubber flooring ] mecz 120 produkty.
Wysokiej jakości gumowe granulki EPDM IAAF Level Anti UV do podłóg na placach zabaw
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | EPDM-Polimer |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Syntetyczne kolorowe granulaty gumowe EPDM na plac zabaw z mat gumowych
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Benzen: | Nie Sprawdź |
Różne kolory EPDM granulki gumowe dla podłóg bezpiecznych placów zabaw
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 30% |
Przenoszenie posadzek EPDM Cząstki koloidalne Jednoskładnikowe mieszanie kleju nawierzchniowego
| Kolor: | czerwony zielony lub dostosuj |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,4 |
| Wartość sprężynowania: | 25mm |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Nietoksyczny klej do podłóg sportowych, spoiwo poliuretanowe
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
13 mm Iaaf Approved EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Odporność na zużycie Podłogi z gumy EPDM dla dzieci
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
ITF Outdoor Rubber Gym Mats Recycled SBR Granules Mold Proof
| Kolor:: | Czarny z granulatem EPDM |
|---|---|
| Funkcja :: | Amortyzacja, antypoślizgowość |
| Imię :: | Gumowe maty gimnastyczne |
Mokre wlać EPDM Okruchy podłogowe Gumowe spoiwo poliuretanowe PU Spoiwo
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |

