Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ non toxic epdm rubber flooring ] mecz 120 produkty.
Nie blaknący granulat gumowy EPDM Jogging Track Kolorowy EPDM
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Granulki Podłogi gumowe EPDM, Podłogi gumowe na mokro IAAFur
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Ekologiczne i odporne na promieniowanie UV podłogi z gumy EPDM na plac zabaw dla dzieci w szkole
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
Jogging Track EPDM Rubber Flooring, RoHS Outdoor Rubber Flooring Playground
| Materiał:: | EPDM |
|---|---|
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Profesjonalne zewnętrzne podłogi z gumy EPDM na plac zabaw do ćwiczeń / ćwiczeń
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
Nietoksyczne i nieszkodliwe laminowane ruchome podłogi na plac zabaw / przedszkole
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Twardość: | 47 |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
Nietoksyczne gumowe maty gimnastyczne, ognioodporne gumowe rolki podłogowe gimnastyczne
| Kolor:: | niestandardowe kolory |
|---|---|
| Logo:: | Dostosowane logo dostępne |
| Nazwa produktu :: | Nietoksyczne gumowe rolki podłogowe do siłowni / gumowe płytki / gumowe maty gimnastyczne |
Gumowe maty gimnastyczne RoHS, wodoodporne gumowe maty podłogowe gimnastyczne
| Kolor:: | niestandardowe kolory |
|---|---|
| Logo:: | Dostosowane logo dostępne |
| Nazwa produktu :: | Nietoksyczne gumowe rolki podłogowe do siłowni / gumowe płytki / gumowe maty gimnastyczne |
3mm gumowe granulki EPDM Fitness Plac zabaw Podłogi antypoślizgowe
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |

